Oto kilka przykładowych zrealizowanych przez nas projektów:

Betoniarnia
Betoniarnia
ddsoft Oprogramowanie automatyzujące pracę węzła betoniarskiego
     Aplikacja na zlecenie firmy betoniarnie.pl zajmującej się budową i modernizacją przemysłowych węzłów betoniarskich. Zastosowanie procesów równoległych w pełni automatyzuje sterowanie, zwiększa wydajność i kontrolę. Elektroniczne metody naważania poprawiają jakość wykonywanego betonu jak równiez obniżają koszty jego wytworzenia. Dzięki automatyzacji wielu procesów system ogranicza możliwość popełnienia błedów ludzkich podczas produkcji.
Aplikacja współpracuje z windowsową aplikacją biurową i jest oparta na autorskich układach elektronicznych.
Wykorzystano: system operacyjny linux
ADT
ADT
ADT
ADT
ddsoft ADTgen
     ADTgen jest to program do elektronicznego generowania i drukowania dokumentów akcyzowych – ADT (Administracyjnych Dokumentów Towarzyszących). ADTgen to w pełni zautomatyzowany i prosty w użyciu program, który po wypełnieniu odpowiednich pól w formularzu sam tworzy dokument gotowy do wydruku. Formularz zawiera system inteligentnych podpowiedzi na podstawie definiowalnej listy m.in. odbiorców, dostawców, przewoźników. Poprzez możliwość zdefiniowania użytkowników mogących wystawiać dokumenty, każdy dokument ADT jest powiązany z konkretnym użytkownikiem.

Cechy aplikacji:
 - przyspiesza proces wystawiania dokumentów ADT poprzez dynamiczny system podpowiedzi;
 - znacznie ogranicza wystawianie błędnych dokumentów poprzez inteligentny system sprawdzania poprawności;
 - automatycznie tworzy bazę kontrahentów i umożliwia zarządzanie nią;
 - samoczynnie tworzy bazę archiwalnych dokumentów ADT;
 - umożliwia pracę wielostanowiskową na wspólnej bazie danych;
 - przedstawia osobę odpowiedzialną za każdy wystawiony dokument ADT.

      Program jest napisany pod systemy Windows i szczególnie dedykowany firmom zajmującym się sprzedażą i przeładunkiem gazu propan-butan. Jest to program autorski naszej firmy, dlatego nasi programiści są w stanie przystosować go do Państwa potrzeb.

      W celu skorzystania z 30-dniowej darmowej wesji oprogramowania prosimy o kontakt.
oprogramowanie dedykowane
programowanie Białystok
oprogramowanie na zlecenie
ddsoft ISM
     ISM (Internetowa Spółdzielnia Mieszkaniowa) jest to kompleksowy system obsługi wszystkich działów spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot, podmiotów zajmujących się pracą administracyjną. Wykorzystuje najnowsze technologie łącząc wydajność i prostotę obsługi. Posiada duże możliwości administracyjne, zawiera pełny elektroniczny obieg dokumentów.
Na system składają się moduły:
   - Kadry - moduł odpowiedzialny za sprawy kadrowe wszystkich pracowników zatrudnionych w firmie, ewidencja kart pracy, teczki pracownika, generowanie dokumentów kadrowych, ustalenie kalendarza i zdarzeń kadrowych.
   - Płace  - moduł wyliczający pensje pracowników w połączeniu z rozbudowanymi systemami raportowania, drukowanie dokumentów płacowych w tym PIT, export danych do płatnika
  - Czynsze - moduł zarządza zasobami spółdzielni, pozwala na definiowanie różnych opłat czynszowych w zależności od parametrów zasobów. Udostępnia panel lokatorski do sprawdzania aktualnego stanu kont, wykonania płatności elektronicznych, podania stanu liczników czy też zapytania/zgłoszenia dla osoby zajmującej się administracją lokalu.
  - Księgowość - moduł księgowy uwzględniający specyfikę rozliczeń spółdzielni min. rozbicie kosztów na nieruchomości itp.
ISM jest pełnym systemem informatycznym dla spółdzielni posiadającym szeroki asortyment możliwości - współpraca z wieloma oddalonymi administracjami, odczytywanie stanu liczników, oraz inne prace administracyjne bezpośrednio u lokatora poprzez przenośne urządzenia np. laptopy.palmtopy czy smartfony. 
Wykorzystano: C# ASP.NET 2.0, Microsoft Reporting Services, PostgreSQL
oprogramowanie dedykowane
programowanie Białystok
oprogramowanie na zlecenie
ddsoft AMSYS
     Porogramowanie dedykowane, wykonane na zlecenie firmy Amson Sp. z o.o. Zadaniem systemu jest zarzadzanie baza klientów, na różnych poziomach, w zależności od uprawnień pracownika. System dzięki rozproszanej strukturze umozliwia wspólną, jednoczesną pracę wielu osób, a dane wprowadzone do systemu dostępne są natychmiast innym. Przygotowano kilka poziomów pracowniczych, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo danych przetrzymywanych na serwerze.
    Poziom handlowca: posiada możliwość generowania i drukowania umów, przeglądania danych osób do których otrzymało posiada uprawnienia
    Poziom biura: zarządzanie, weryfikacja, umawianie montarzy, podpisywanie umów, przeglądanie historii zmian danych klienta oraz usług z nim powiązanych
    Poziom Administratora: najwyższe uprawnienia, zawarte w powyższych podpunktach, rozszerzone o pełne zarzadzanie systemem, hasłami, planowaniem inwestycji ... itp
    System wspólpracuje z CMS-em oraz posiada rozszerzenia dzięki którym możliwe jest sprwdzenie zasięgu inwestycji firmy, oraz umożliwia automatyczne zgłoszenie potencjalnego klienta do systemu z poziomu CMS.
Wykorzystano: C# ASP.NET 2.0 AJAX, Microsoft Reporting Services, PostgreSQL
pozycjonowanie
WWW
strony internetowe
ddsoft DDTaxFree
      Aplikacja o bardzo intuicyjnym interfejsie użytkownika pozwalająca na automatyzację wystawiania druków "Zwrot VAT dla podróżnych TAX FREE". Dzięki obliczaniu kwoty netto od podanej kwoty brutto pozwala oszczędzać czas oraz zapobiega powstawaniu błędów obliczeniowych czy też związanych z niewłaściwym zaokrąglaniem. Program posiada bufor wydruku, tak więc istnieje możliwość przygotowania gotowych dokumentów jeszcze przed pojawieniem się klienta. Nie ma również potrzeby wpisywania wszystkich danych kupującego, gdyż aplikacja automatycznie wypełnia pola kontrahenta. Oprogramowanie współpracuje z systemami sprzedaży (magazynowymi bądź fakturującymi) - pola opisu i ceny są pobierane automatycznie zgodnie z wystawianym paragonem.
Program dokonuje wydruku na oficjalnych zielonych drukach.

Cechy aplikacji:
 - prosta obsługa
 - szybkość działania 
 - intuicyjny interfejs użytkownika (tylko kilka przycisków)
 - automatycznie uzupełnmianie informacji
 - program sam buduje baze danych kontrachentów podczas drukowania
 - bufor wydruku umozliwijający przygotowanie dokumentów do późniejszego wydrukowania bądź edycji
 - przezroczysty system sprawdzania poprawności danych
 - współpraca z większością oprogramowania magazynowego-fakturującego

Promocja!  Wdrożenie i konfiguracja aplikacji u klienta wliczona w cene oprogramowania.    
Wykorzystano: C# .NET 2.0, Współpraca z programami magazynowymi
pozycjonowanie
Tworzenie stron internetowych
programowanie białystok
ddsoft Prowind
     System automatyzujący pracę firmy zajmującej się obsługą windykacji. Prowind jako system z podziałem obowiązków oraz kontrolą dostępu do danych jest przystosowany do obsługi firm z wieloma oddziałami.
Realizuje elektroniczny obieg dokumentów w całej firmie. Pozwala w efektywny sposób na kontrolowanie i sprawdzanie wydajności pracy poszczególnych pracowników poprzez rozbudowany system zadań i raportowania. Upraszcza wprowadzenie strategii wynagrodzenia uzależnionej od wygenerowanych zysków w rozbiciu na sprzedaż usług i skuteczność windykacji dla każdego użytkownika. System posiada odrębne opcje dla każdej z grup:
  - Zarząd firmy
  - Księgowość
  - Sekretariat
  - Handlowcy/Windykatorzy
  - Zleceniodawcy - klienci firmy
Cały ruch pomiędzy użytkownikiem a serwerem aplikacji odbywa się poprzez szyfrowany protokół zabezpieczony 128 bitowym kluczem, ponadto dane udostępniane klientom zewnętrznym trzymane są w w oddzielnej zaszyfrowanej bazie danych. Całość pracuje na serwerze linuksowym zabezpieczającym dane poprzez macierz RAID oraz codzienne automatyczne wykonywanie backupów. Wykorzystanie przeglądarki internetowej jako aplikacji klienckiej umożliwia pracę niezależną od systemu operacyjnego (windows/linux) czy też konfiguracji sprzętowej (komputer stacjonarny, laptop, palmtop, smartfon).
Na podstawie aplikacji Prowind powstał też oddzielny system wspomagania sprzedaży - Manager.   
Wykorzystano: PHP, MySQL
Projekt EuroScan
ddsoft EuroScan
     Jest to wyrafinowany skaner ruchu sieciowego. Wykorzystuje autorski pomysł skanowania pakietów rozgłoszeniowych ARPA dzięki czemu potrafi wyłapywać nieuczciwych użytkowników sieci.
 Stosując statystyczną analizę pakietów aplikacja jako jedyna na rynku potrafi wykrywać podstawianie się za bramkę IP (gateway) providera internetowego. EuroScan na bieżąco wykrywa też pozostałe zagrożenia występujące w sieci i natychmiast wysyła zgłoszenia przy napotkaniu zagrożeń do aplikacji administratora. System składa się z aplikacji instalowanych na linuksowych ruterach, oraz modułu administratora działającego pod kontrolą systemu windows. Dodatkowymi zaletami wykorzystania aplikacji są aktualne statystyki aktywnych komputerów w sieci.
Wykorzystano: C++ (linux/windows), pakiety: ETHERNET, ARP, TCP/IP
 
  Copyright 2007 DDSOFT  
   
oprogramowanie Strony WWW
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków
Europejskiego Funduszu Społecznego